Nasze Koła




1. I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema w Ostrołęce
ul. Traugutta 1,  07- 410 Ostrołęka  
tel. (29) 760 20 51
Przewodniczący Koła: Beata Sadowska


2. II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
ul. Traugutta 2,  07- 410 Ostrołęka  
tel. (29) 764 47 13
Przewodniczący Koła: Beata Markowska


3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce
ul. 11 Listopada 20,   07- 410 Ostrołęka  
tel. (29) 764 68 82
Przewodniczący Koła: Adam Dąbkowski


4. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
ul. Czwartaków 4,  07- 401 Ostrołęka  
tel. (29) 769 10 45
Przewodniczący Koła: Jarosław Justowicz


5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce
ul.Jaracza 5,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 38 52
Przewodniczący Koła: Krystyna Załęska

6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 21 27
Przewodniczący Koła: Elżbieta Niedźwiedzka


7. III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Ostrołęce
ul. Ks. F. Blachnickiego 5,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 36 92
Przewodniczący Koła: Bogusław Kulczyk


8. Przedszkole Miejskie Nr 7 w Ostrołęce
ul. Psarskiego 24,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 30 77
Przewodniczący Koła: Anna Augustyniak


9. Przedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
ul. Dzieci Polskich 5,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 68 32
Przewodniczący Koła: Hanna Chrostek


10. Przedszkole Miejskie Nr 16 w Ostrołęce
ul. Powstańców 4,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 40 80
Przewodniczący Koła: Elżbieta Olszewska


11. Przedszkole Miejskie Nr 18 w Ostrołęce
ul. Mieczysława Karłowicza 18,  07- 417 Ostrołęka
tel. (29) 769 02 65
Przewodniczący Koła: Jolanta Boruch


12. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce
ul. Gen. A. F. Fieldorfa „NILA” 4/6,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 79 55
Przewodniczący Koła: Kazimierz Ciak


13. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
ul. Papiernicza 1,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 69 52
Przewodniczący Koła: Anna Syguła


14. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewiczaw Ostrołęce
ul. Skowrońskiego 3,  07- 417 Ostrołęka
tel. (29) 766 69 52
Przewodniczący Koła: Nina Załęska


15. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ostrołęce
ul. Legionowa 17,  07- 401 Ostrołęka
tel. (29) 769 10 08
Przewodniczący Koła: Waldemar Woroncow


16. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce
ul. Hallera 12,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 21 65
Przewodniczący Koła: Joanna Piersa-Wilkowska


17. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
ul. H. Sienkiewicza 15,  07- 410 Ostrołęka
tel. (029) 764 59 11
Przewodniczący Koła: Michał Skwarski


18. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
ul. Ks. F. Blachnickiego 16,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 25 89
Przewodniczący Koła: Zbigniew Gałązka


19. Szkoła Podstawowa i Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II w Ostrołęce
ul. Szwedzka 2,   07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 54 93
Przewodniczący Koła: Katarzyna Butler


20. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce
ul. Traugutta 9,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 22 37
Przewodniczący Koła: Monika Kupis


21. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ostrołęce
ul. Oświatowa 1,  07- 410 Ostrołęka
tel.  (29) 760 45 36
Przewodniczący Koła: Marianna Grabowska


22. Państwowa Szkoła Muzyczna I  i  II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce
ul. Traugutta 7,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 28 40
Przewodniczący Koła: Zbigniew Maciej Kończyk


23. Delegatura w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie
ul. Gen. A. F. Fieldorfa „NILA” 15,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 42 91/93
Przewodniczący Koła: Danuta Zalewska


24. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
Plac Gen. J. Bema 5,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 29 764 36 45
Przewodniczący Koła: Małgorzata Kuśmierczyk





GMINA GOWOROWO


1. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie
Goworówek 43 A,  07- 440 Goworowo
tel. (29) 761 40 61
Przewodniczący Koła: Żanetta Korczakowska


2. Szkoła Podstawowa w Kuninie
07- 440 Goworowo
tel. (29) 761 43 06
Przewodniczący Koła: Dorota Kubiak


3. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Pasiekach
Pasieki, ul. Szkolna 2; 07- 440 Goworowo
tel. (29) 761 40 61
Przewodniczący Koła: Jarosław Karpiński


GMINA KADZIDŁO


4. Zespół Szkół Powiatowych im. Strzelców Kurpiowskich w Kadzidle
ul. Słoneczna 2,  07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 84 76
Przewodniczący Koła: Henryk Jerzy Syrewicz


5. Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle
ul. Kościuszki 13,  07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 96 57
Przewodniczący Koła: Dariusz Łukaszewski


6. Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Dylewo, ul. Szkolna 1, 07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 60 22
Przewodniczący Koła: Barbara Kord


7. Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chudku
07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 66 84
Przewodniczący Koła: Elżbieta Niedźwiecka-Równa

GMINA LELIS


8. Szkoła Podstawowa w Białobieli
07- 402 Lelis
tel. (29) 760 69 58
Przewodniczący Koła: Hanna Murach


GMINA ŁYSE


9. Zespół Szkół Powiatowych w Łysych
ul. St. Krupki 20, 07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 89
Przewodniczący Koła: Ewa Grala


10. Szkoła Podstawowa  im. Henryka Sienkiewicza w Łysych
ul. Szkolna 1,  07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 01
Przewodniczący Koła: Danuta Bączek


11. Szkoła Podstawowa  im. Stacha Konwy w Dębach
Dęby 9,  07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 01
Przewodniczący Koła: Katarzyna Malon


GMINA OLSZEWO – BORKI


12. Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Nowej Wsi
ul. Szkolna 1 A,  07- 416 Nowa Wieś
tel. (29) 760 44 66
Przewodniczący Koła: Alina Lenkiewicz

GMINA TROSZYN


13. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Troszynie
ul. Szkolna 4,  07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 10 16
Przewodniczący Koła: Dorota Andrzejczyk


14. Szkoła Podstawowa w Kleczkowie ze Szkołą Filialną w Łątczynie
ul. Bielawska 2,  07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 11 60
Przewodniczący Koła: Bożena Siemion


15. Zespół Szkół Powiatowych w Troszynie
ul. Słowackiego 3, 07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 10 58
Przewodniczący Koła: Anna Prusak


GMINA RZEKUŃ


16. Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Rzekuniu
ul. Nowa 7,  07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 01 34
Przewodniczący Koła: Jolanta Michnowska


17. Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu
ul. Nowa 7 A, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 79.
Przewodniczący Koła: Regina Siemiątkowska


18. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy
07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 22
Przewodniczący Koła: Agnieszka Stepnowska


19. Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie
Dzbenin 6A,  07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 764 68 08
Przewodniczący Koła: Grzegorz Tokarzewski


20. Szkoła Podstawowa w Ołdakach
Ołdaki 8 A, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 764 75 23
Przewodniczący Koła: Rafał Kochański


GMINA CZERWIN


21. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
ul. Piastowska 23A, 07-407 Czerwin
tel. (29) 761 45 14
Przewodniczący Koła: Joanna Popławska


22. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czerwinie
ul. Piastowska 23A, 07-407 Czerwin
tel. (29) 761 90 42
Przewodniczący Koła: Małgorzata Serowiec


23. Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
ul. Piastowska 23 A, 07- 407 Czerwin
tel. (29) 761 45 15
Przewodniczący Koła: Dorota Tyborowska


GMINA BARANOWO


24. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Baranowie
ul. Niepodległości 27,  06 - 320 Baranowo
tel. (29) 761 37 10
Przewodniczący Koła: Irena Dębek

GMINA MYSZYNIEC


25. Zespół Szkół Powiatowych im. Ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu
ul. Dzieci Polskich 5,  06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 772 14 29
Przewodniczący Koła: Małgorzata Świtaj


26. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
ul. Dzieci Polskich 5,  06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 772 11 32
Przewodniczący Koła: Marzena Zapadka


GMINA KRASNOSIELC (POWIAT MAKOWSKI)


27. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie
ul. Drążdżewo 62,  06 - 212 Krasnosielc
tel. (29) 714 12 51
Przewodniczący Koła: Michał Walasek

GMINA PRZASNYSZ (POWIAT PRZASNYSKI)


28. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przasnyszu
ul. Berka Joselewicza 6,  06 - 300 Przasnysz
tel. (29) 752 26 15
Przewodniczący Koła: Elżbieta Radomska

Wygenerowano w sekund: 0.07
1,002,179 unikalnych wizyt