18.12.2017
Nawigacja
· Strona główna
· Biuro organizacji
· Po co się zapisać?
· Jak się zapisać?
· Zasiłki stautowe
· Zebrania Zarządu
· Uroczystości
· Nasze Koła
· Władze organizacji
· Wybory 2014, 2010
· Odznaki związkowe
· Zaprosili nas
· Wycieczki
· Galeria
· Prawo
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
· Archiwum
PORADY PRAWNE
Przykładowy regulamin ZFŚS
Śr. wynagrodzenia nauczycieli w powiecie 2009 - 2016
Moja emerytura-kalkulator ZUS
Kalkulator ZUS
Rozdział II monografii organizacji
Zwiastun publikacji
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8
· Najnowszy użytkownik: Paulina
Statystyka
statystyka
Wybory 2014, 2010


Międzyzakładowe Zebranie Delegatów
/14 marca 2014 roku/


W piątek 14 marca 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze naszej organizacji związkowej. W zebraniu wzięło udział 59 z 62 delegatów wybranych w poszczególnych okręgach wyborczych. Gościem zebrania był Pan Andrzej Piegutkowski - Przewodniczący Rady Sekcji Oświaty i Wychowania Regionu Mazowsze, który jednocześnie z upoważnienia Regionalnej Komisji Wyborczej czuwał nad poprawnością przebiegu wyborów. W pierwszej części spotkania, po wysłuchaniu sprawozdań Aleksandra Zawalicha - przewodniczącego komisji i Dominika Mydłowskiego - przewodniczącego komisji rewizyjnej, delegaci przyjęli kilka ważnych uchwał.

Postanowiono m.in., że w kadencji 2014 - 2018:

- zarząd organizacji będzie liczył 15 członków (wraz z przewodniczącym), a komisja rewizyjna - 5,
- organizacja będzie kontynuować przynależność do Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność".

Wszyscy członkowie ustępującego zarządu i komisji rewizyjnej za zaangażowanie w pracę związkową otrzymali z rąk przewodniczącego pisemne podziękowania. Troje członków komisji - Helena Dąbrowska, Dorota Kubiak i Jarosław Justowicz - za 100% frekwencję na zebraniach i sumienne wykonywanie obowiązków otrzymało skromne upominki.
W dalszej części zebrania wybierano władze organizacji. W pierwszej turze wybrano przewodniczącego, którym ponownie został Aleksander Zawalich - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce. Wybory kolejnych członków komisji - podobnie jak cztery lata temu - były bardzo emocjonujące. Potrzeba było aż czterech tur głosowań, aby wybrać kolejno 7, 4, 1 i 1 członka nowego zarządu. Na zakończenie wybrano także 5 członków komisji rewizyjnej, 1 delegata na Walne Zebranie Delegatów Regionu Mazowsze, 7 delegatów na WZD Oddziału w Ostrołęce NSZZ "Solidarność" i 5 delegatów na WZD Sekcji Oświaty i Wychowania Regionu Mazowsze.

Władze organizacji bardzo dziękują Grzegorzowi Żebrowskiemu - Dyrektorowi Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce, Zdzisławowi Kozłowskiemu - członkowi komisji i Alinie Bałdydze - członkowi Związku za pomoc w przeprowadzeniu zebrania. Poniżej zamieszczamy sprawozdanie z działalności zarządu za kadencję 2010 - 2014 oraz kilka zdjęć ilustrujących przebieg zebrania. W zakładce obok pt. "Władze organizacji" podajemy pełny skład zarządu i komisji rewizyjnej na nową kadencję.Sprawozdanie z działalności Komisji za kadencję 2010 - 2014

Foto: Andrzej Piegutkowski, Aleksander Zawalich


Międzyzakładowe Zebranie Delegatów /12 marca 2010 roku/

W piątek, 12 marca 2010 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze naszej organizacji związkowej. W zebraniu wzięło udział 49 z 51 delegatów, wybranych w poszczególnych okręgach wyborczych. Gościem zebrania był pan Andrzej Piegutkowski - Przewodniczący Rady Sekcji Oświaty i Wychowania Regionu Mazowsze, który jednocześnie, z upoważnienia Regionalnej Komisji Wyborczej, czuwał nad poprawnością przebiegu wyborów. W pierwszej części spotkania, po wysłuchaniu sprawozdań przewodniczącego (Aleksander Zawalich), skarbnika (Barbara Sokołowska) i przedstawiciela komisji rewizyjnej (Jadwiga Rybicka), delegaci jednogłośnie udzielili absolutorium ustępującym władzom.

Następnie przyjęto kilka ważnych uchwał. Postanowiono m.in., że w kadencji 2010 - 2014:

- zarząd organizacji będzie liczył 20 członków (wraz z przewodniczącym), a komisja rewizyjna - 5,
- organizacja będzie kontynuować przynależność do Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność".

W dalszej części zebrania wybierano władze organizacji. Już w pierwszej turze wybrano przewodniczącego, którym ponownie został Aleksander Zawalich - nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Ostrołęce. Wybory kolejnych członków zarządu były bardzo emocjonujące. Potrzeba było aż trzech tur, aby wybrać kolejno 6, 7 i 5 członków nowego zarządu. Na zakończenie wybrano także 5 członków komisji rewizyjnej, 1 delegata na Walne Zebranie Delegatów Regionu Mazowsze, 4 delegatów na WZD Oddziału w Ostrołęce NSZZ "Solidarność" i 4 delegatów na WZD Sekcji Oświaty i Wychowania Regionu Mazowsze. Konieczność przeprowadzenia aż trzech tur głosowań na członków zarządu spowodowała, że zebranie znacznie przeciągnęło się w czasie i zakończyło się ok. godz. 15:30.
Władze organizacji bardzo dziękują Grzegorzowi Żebrowskiemu - Dyrektorowi Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 w Ostrołęce i Jarosławowi Justowiczowi - Przewodniczącemu Koła NSZZ "Solidarność" w tej szkole za pomoc w przeprowadzeniu zebrania. Cieszymy się, że zawsze możemy liczyć na pomoc naszych członków. Poniżej zamieściliśmy skróconą wersję sprawozdania z działalności zarządu za poprzednią kadencję oraz kilka zdjęć ilustrujących przebieg zebrania.


Sprawozdanie z działalności Komisji
Foto: Wiesław Kowalski
Wygenerowano w sekund: 0.02 - 17 zapytań MySQL 689,983 unikalnych wizyt