18.12.2018
Nawigacja
Strona główna
Biuro organizacji
Po co się zapisać?
Jak się zapisać?
Zasiłki stautowe
Zebrania Zarządu
Uroczystości
Nasze Koła
Władze organizacji
Wybory 2018, 2014, 2010
Odznaki związkowe
Zaprosili nas
Wycieczki
Galeria
Prawo
Linki
Kontakt
Szukaj
Archiwum
PORADY PRAWNE
Przykładowy regulamin ZFŚS
Śr. wynagrodzenia nauczycieli w powiecie 2009 - 2017
Moja emerytura-kalkulator ZUS
Kalkulator ZUS
Rozdział II monografii organizacji
Zwiastun publikacji
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 8
Najnowszy użytkownik: Paulina
Statystyka
statystyka
Nasze Koła



1. I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema w Ostrołęce
ul. Traugutta 1,  07- 410 Ostrołęka  
tel. (29) 760 20 51
Przewodniczący Koła: Beata Sadowska


2. II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
ul. Traugutta 2,  07- 410 Ostrołęka  
tel. (29) 764 47 13
Przewodniczący Koła: Beata Markowska


3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce
ul. 11 Listopada 20,   07- 410 Ostrołęka  
tel. (29) 764 68 82
Przewodniczący Koła: Adam Dąbkowski


4. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
ul. Czwartaków 4,  07- 401 Ostrołęka  
tel. (29) 769 10 45
Przewodniczący Koła: Jarosław Justowicz


5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce
ul.Jaracza 5,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 38 52
Przewodniczący Koła: Barbara Ladzińska


6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 21 27
Przewodniczący Koła: Barbara Stepnowska


7. Zespół Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce
ul. Ks. F. Blachnickiego 5,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 36 92
Przewodniczący Koła: Bogusław Kulczyk


8. Przedszkole Miejskie Nr 7 w Ostrołęce
ul. Psarskiego 24,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 30 77
Przewodniczący Koła: Anna Augustyniak


9. Przedszkole Miejskie Nr 9 w Ostrołęce
ul. Ks. F. Blachnickiego 16; 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 72 31
Przewodniczący Koła: Iwona Dąbrowska


10. Przedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
ul. Dzieci Polskich 5,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 68 32
Przewodniczący Koła: Hanna Chrostek


11. Przedszkole Miejskie Nr 16 w Ostrołęce
ul. Powstańców 4,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 40 80
Przewodniczący Koła: Elżbieta Olszewska


12. Przedszkole Miejskie Nr 18 w Ostrołęce
ul. Mieczysława Karłowicza 18,  07- 417 Ostrołęka
tel. (29) 769 02 65
Przewodniczący Koła: Jolanta Boruch


13. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce
ul. Gen. A. F. Fieldorfa „NILA” 4/6,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 79 55
Przewodniczący Koła: Kazimierz Ciak


14. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
ul. Papiernicza 1,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 69 52
Przewodniczący Koła: Anna Syguła


15. Szkoła Podstawowa Nr 4 im. 1 Dywizji Tadeusza Kościuszki w Ostrołęce
ul. Legionowa 17,  07- 401 Ostrołęka
tel. (29) 769 10 08
Przewodniczący Koła: Waldemar Woroncow


16. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce
ul. Hallera 12,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 21 65
Przewodniczący Koła: Joanna Piersa-Wilkowska


17. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
ul. H. Sienkiewicza 15,  07- 410 Ostrołęka
tel. (029) 764 59 11
Przewodniczący Koła: Michał Skwarski


18. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
ul. Ks. F. Blachnickiego 16,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 25 89
Przewodniczący Koła: Zbigniew Gałązka


19. Szkoła Podstawowa i Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II w Ostrołęce
ul. Szwedzka 2,   07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 54 93
Przewodniczący Koła: Katarzyna Butler


20. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce
ul. Traugutta 9,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 22 37
Przewodniczący Koła: Monika Kupis


21. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ostrołęce
ul. Oświatowa 1,  07- 410 Ostrołęka
tel.  (29) 760 45 36
Przewodniczący Koła: Marianna Grabowska


22. Państwowa Szkoła Muzyczna I  i  II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce
ul. Traugutta 7,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 28 40
Przewodniczący Koła: Zbigniew Maciej Kończyk


23. Delegatura w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie
ul. Gen. A. F. Fieldorfa „NILA” 15,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 42 91/93
Przewodniczący Koła: Danuta Zalewska





GMINA GOWOROWO


1. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie
Goworówek 43 A,  07- 440 Goworowo
tel. (29) 761 40 61
Przewodniczący Koła: Żanetta Korczakowska


2. Szkoła Podstawowa w Kuninie
07- 440 Goworowo
tel. (29) 761 43 06
Przewodniczący Koła: Dorota Kubiak


GMINA KADZIDŁO


3. Zespół Szkół Powiatowych im. Strzelców Kurpiowskich w Kadzidle
ul. Słoneczna 2,  07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 84 76
Przewodniczący Koła: Henryk Jerzy Syrewicz


4. Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle
ul. Kościuszki 13,  07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 96 57
Przewodniczący Koła: Dariusz Łukaszewski


5. Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Dylewo, ul. Szkolna 1, 07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 60 22
Przewodniczący Koła: Barbara Kord


6. Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chudku
07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 66 84
Przewodniczący Koła: Elżbieta Niedźwiecka-Równa

GMINA LELIS


7. Szkoła Podstawowa w Białobieli
07- 402 Lelis
tel. (29) 760 69 58
Przewodniczący Koła: Justyna Rzewnicka


8. Szkoła Podstawowa w Obierwi
Obierwia 120 A, 07- 402 Lelis
tel. (29) 761 22 91
Przewodniczący Koła: Bożena Święcka

GMINA ŁYSE


9. Zespół Szkół Powiatowych w Łysych
ul. St. Krupki 20, 07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 89
Przewodniczący Koła: Ewa Grala


10. Publiczne Gimnazjum w Łysych
ul. Szkolna 1,  07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 01
Przewodniczący Koła: Grzegorz Fabiszewski


11. Szkoła Podstawowa  im. Henryka Sienkiewicza w Łysych
ul. Szkolna 1,  07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 01
Przewodniczący Koła: Danuta Bączek


GMINA OLSZEWO – BORKI


12. Gimnazjum im. Jana Pawła II  w Olszewie – Borkach
ul. Dojazdowa 14 a,  07 – 415 Olszewo-Borki
tel. (29) 761 33 56
Przewodniczący Koła: Elżbieta Kacprzyk


13. Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Wsi
ul. Leśna 2 A,  07- 416 Nowa Wieś Zachodnia
tel. (29) 760 30 40
Przewodniczący Koła: Jadwiga Białczak

GMINA TROSZYN


14. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Troszynie
ul. Szkolna 4,  07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 10 16
Przewodniczący Koła: Dorota Andrzejczyk


15. Szkoła Podstawowa w Kleczkowie ze Szkołą Filialną w Łątczynie
ul. Bielawska 2,  07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 11 60
Przewodniczący Koła: Ewa Borawska


GMINA RZEKUŃ


16. Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu
ul. Szkolna 1,  07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 21
Przewodniczący Koła: Justyna Sokołowska


17. Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Rzekuniu
ul. Nowa 7,  07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 01 34
Przewodniczący Koła: Jolanta Michnowska


18. Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu
ul. Nowa 7 A, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 79.
Przewodniczący Koła: Regina Siemiątkowska


19. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy
07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 22
Przewodniczący Koła: Joanna Przygoda


20. Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie
Dzbenin 6A,  07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 764 68 08
Przewodniczący Koła: Grzegorz Tokarzewski


21. Szkoła Podstawowa w Ołdakach
Ołdaki 8 A, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 764 75 23
Przewodniczący Koła: Rafał Kochański


GMINA CZERWIN


22. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie z Oddziałami Gimnazjalnymi
ul. Piastowska 23A, 07-407 Czerwin
tel. (29) 761 45 14
Przewodniczący Koła: Joanna Popławska


23. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czerwinie
ul. Piastowska 23A, 07-407 Czerwin
tel. (29) 761 90 42
Przewodniczący Koła: Małgorzata Serowiec

GMINA BARANOWO


24. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Baranowie
ul. Niepodległości 27,  06 - 320 Baranowo
tel. (29) 761 37 10
Przewodniczący Koła: Elżbieta Stusińska

GMINA MYSZYNIEC


25. Zespół Szkół Powiatowych im. Ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu
ul. Dzieci Polskich 5,  06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 772 14 29
Przewodniczący Koła: Małgorzata Świtaj


26. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
ul. Dzieci Polskich 5,  06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 772 11 32
Przewodniczący Koła: Marzena Zapadka


GMINA KRASNOSIELC (POWIAT MAKOWSKI)


27. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie
ul. Drążdżewo 62,  06 - 212 Krasnosielc
tel. (29) 714 12 51
Przewodniczący Koła: Michał Walasek

GMINA PRZASNYSZ (POWIAT PRZASNYSKI)


28. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Przasnyszu
ul. Berka Joselewicza 6,  06 - 300 Przasnysz
tel. (29) 752 26 15
Przewodniczący Koła: Elżbieta Radomska