Nasze Koła
1. I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema w Ostrołęceul. Traugutta 1, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 20 51
Przewodniczący Koła: Małgorzata Pieńkos
2. II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w
Ostrołęce
ul. Traugutta 2, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 47 13
Przewodniczący Koła: Beata Markowska
3. III Liceum Ogólnokształcące im. Unii
Europejskiej w Ostrołęce
ul. Ks. F. Blachnickiego 5, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 36 92
Przewodniczący Koła: Bogusław Kulczyk
4. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Dr
Józefa Psarskiego w
Ostrołęce
ul. 11 Listopada 20, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 68 82
Przewodniczący Koła: Dominik Mydłowski
5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5
Pułku Ułanów
Zasławskich w Ostrołęce
ul. Czwartaków 4, 07- 401 Ostrołęka
tel. (29) 769 10 45
Przewodniczący Koła: Jarosław Justowicz
6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała
Stefana Wyszyńskiego w
Ostrołęce
ul.Jaracza 5, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 38 52
Przewodniczący Koła: Krystyna Załęska
7. Zespół Szkół Zawodowych Nr
4 im. Adama Chętnika
w Ostrołęce
ul. Traugutta 10, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 21 27
Przewodniczący Koła: Elżbieta Niedźwiedzka
8. Przedszkole Miejskie Nr 1 w Ostrołęce
ul. rot. Witolda Pileckiego 11A, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 71 95
Przewodniczący Koła: Dorota Grabowska/Renata Radecka
9. Przedszkole Miejskie Nr 7 w Ostrołęce
ul. Psarskiego 24, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 30 77
Przewodniczący Koła: Anna Augustyniak
10. Przedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
ul. Dzieci Polskich 5, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 68 32
Przewodniczący Koła: Barbara Kubeł
11. Przedszkole Miejskie Nr 16 w Ostrołęce
ul. Powstańców 4, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 40 80
Przewodniczący Koła: Magdalena Szewczyk
12. Przedszkole Miejskie Nr 18 w Ostrołęce
ul. Mieczysława Karłowicza 18, 07- 417 Ostrołęka
tel. (29) 769 02 65
Przewodniczący Koła: Jolanta Boruch
13. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w
Ostrołęce
ul. Gen. A. F. Fieldorfa „NILA” 4/6, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 79 55
Przewodniczący Koła: Kazimierz Ciak
14. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Staszica w
Ostrołęce
ul. Papiernicza 1, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 69 52
Przewodniczący Koła: Anna Syguła
15. Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewiczaw
Ostrołęce
ul. Skowrońskiego 3, 07- 417 Ostrołęka
tel. (29) 766 69 52
Przewodniczący Koła: Nina Załęska/Katarzyna Rostkowska
16. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ostrołęce
ul. Legionowa 17, 07- 401 Ostrołęka
tel. (29) 769 10 08
Przewodniczący Koła: Waldemar Woroncow/Jolanta Romanik
17. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zofii
Niedziałkowskiej w Ostrołęce
ul. Hallera 12, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 21 65
Przewodniczący Koła: Joanna Piersa-Wilkowska
18. Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
ul. H. Sienkiewicza 15, 07- 410 Ostrołęka
tel. (029) 764 59 11
Przewodniczący Koła: Michał Skwarski
19. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
ul. Ks. F. Blachnickiego 16, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 25 89
Przewodniczący Koła: Zbigniew Gałązka
20. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce
ul. Traugutta 9, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 22 37
Przewodniczący Koła: Monika Kupis
21. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II
stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce
ul. Traugutta 7, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 28 40
Przewodniczący Koła:
Zbigniew Maciej Kończyk
22. Delegatura w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie
ul. Gen. A. F. Fieldorfa „NILA” 15, 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 42 91/93
Przewodniczący Koła: Danuta Zalewska
GMINA CZARNIA
1. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czarni
Czarnia 42, 07-431 Czarnia
tel. (29) 29 772 70 65
Przewodniczący Koła: Małgorzata Biedka
2. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Czarni
Czarnia 36, 07-431 Czarnia
tel. (29) 29 772 70 60
Przewodniczący Koła: Marta Weydmann
GMINA CZERWIN
3. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie
ul. Piastowska 23A, 07-407 Czerwin
tel. (29) 761 45 14
Przewodniczący Koła: Joanna Popławska
4. Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie
ul. Piastowska 23 A, 07- 407 Czerwin
tel. (29) 761 45 15
Przewodniczący Koła: Dorota Tyborowska
5. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czerwinie
ul. Piastowska 23A, 07-407 Czerwin
tel. (29) 761 90 42
Przewodniczący Koła: Małgorzata Serowiec
6. Szkoła Podstawowa w Piskach
ul. Słowackiego 22, 07-407 Czerwin
tel. (29) 761 55 86
Przewodniczący Koła: Grzegorz Tokarzewski
GMINA GOWOROWO
7. Szkoła Podstawowa w Kuninie
07- 440 Goworowo
tel. (29) 761 43 06
Przewodniczący Koła: Dorota Kubiak
8. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie
Goworówek 43 A, 07- 440 Goworowo
tel. (29) 761 40 61
Przewodniczący Koła: Żanetta Korczakowska
GMINA KADZIDŁO
9. Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Chudku
07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 66 84
Przewodniczący Koła: Elżbieta Niedźwiecka-Równa
10. Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Dylewo, ul. Szkolna 1, 07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 60 22
Przewodniczący Koła: Elżbieta Cekała
11. Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle
ul. Kościuszki 13, 07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 96 57
Przewodniczący Koła: Dariusz Monika Wilk
12.Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Wachu
Wach 96 07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 84 76
Przewodniczący Koła: Magdalena Kubeł
13. Zespół Szkół Powiatowych im. Strzelców Kurpiowskich w Kadzidle
ul. Słoneczna 2, 07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 84 76
Przewodniczący Koła: Jordan Czapski
GMINA LELIS
14. Szkoła Podstawowa w Białobieli
07- 402 Lelis
tel. (29) 760 69 58
Przewodniczący Koła: Elżbieta Kulas
15. Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
Łęg Przedmiejski 80, 07- 402 Lelis
tel. (029) 760 22 13
Przewodniczący Koła: Marzena Tuszyńska Kubeł
GMINA ŁYSE
16. Samorządowe Przedszkole w Łysych
ul. Szkolna 1, 07 - 437 Łyse
tel. (29) 772 50 29
Przewodniczący Koła: Barbara Kaczyńska
17. Szkoła Podstawowa w Lipnikach
ul. Kan. Ks. E Sierbińskiego 30; 07-436 Lipniki
tel. (29) 29 772 63 07
Przewodniczący Koła: Katarzyna Malon
18. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza
w Łysych
ul. Szkolna 1, 07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 01
Przewodniczący Koła: Barbara Siwak
19. Zespół Szkół Powiatowych w Łysych
ul. St. Krupki 20, 07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 89
Przewodniczący Koła: Ewa Grala
GMINA MYSZYNIEC
20. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Stefanowicza w Myszyńcu
ul. Dzieci Polskich 1, 06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 772 14 29
Przewodniczący Koła: Bogusława Ceberek
21. Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu
Zalesie 36A, 06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 772 11 32
Przewodniczący Koła: Małgorzata Bakuła
22. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wydmusach
Wydmusy 117 K, 06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 772 10 91
Przewodniczący Koła: Wiesława Chorąży
23. Publiczna Szkoła Podstawowa w Krysiakach
Krysiaki 29, 06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 594 05 67
Przewodniczący Koła: Bożena Faderewska
24. Zespół Szkół Powiatowych im. Ks. Adama Bargielskiego w Myszyńcu
ul. Dzieci Polskich 5, 06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 772 14 29
Przewodniczący Koła: Małgorzata Świtaj
25. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myszyńcu
ul. Dzieci Polskich 5, 06 - 430 Myszyniec
tel. (29) 772 11 32
Przewodniczący Koła: Marzena Zapadka
GMINA OLSZEWO – BORKI
26. Szkoła Podstawowa w Olszewie-Borkach
ul. Broniewskiego 17, 07- 415 Nowa Wieś
tel. (29) 761 33 56
Przewodniczący Koła: Marta Bednarczyk
27. Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Nowej Wsi
ul. Szkolna 1 A, 07- 416 Nowa Wieś
tel. (29) 760 44 66
Przewodniczący Koła: Alina Lenkiewicz
GMINA RZEKUŃ
28. Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu
ul. Nowa 7 A, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 79.
Przewodniczący Koła: Regina Siemiątkowska
29. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy
07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 22
Przewodniczący Koła: Agnieszka Stepnowska
30. Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie
Dzbenin 6A, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 764 68 08
Przewodniczący Koła: Justyna Sokołowska
31. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Antoniego Pęksy w Laskowcu
Laskowiec, ul. Długa 90; 07 - 401 Ostrołęka
tel. (29) 764 73 51
Przewodnicząca Koła: Marta Zalewska
32. Szkoła Podstawowa w Ołdakach
Ołdaki 8 A, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 764 75 23
Przewodniczący Koła: Rafał Kochański
33. Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Rzekuniu
ul. Nowa 7, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 01 34
Przewodniczący Koła: Jolanta Michnowska/Marek Podolak
GMINA TROSZYN
34. Szkoła Podstawowa w Kleczkowie ze Szkołą Filialną w Łątczynie
ul. Bielawska 2, 07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 11 60
Przewodniczący Koła: Bożena Siemion
35. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Troszynie
ul. Szkolna 4, 07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 10 16
Przewodniczący Koła: Katarzyna Siemińska
36. Zespół Szkół Powiatowych w Troszynie
ul. Słowackiego 3, 07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 10 58
Przewodniczący Koła: Anna Prusak
GMINA KRASNOSIELC (POWIAT MAKOWSKI)
37. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie
ul. Drążdżewo 62, 06 - 212 Krasnosielc
tel. (29) 714 12 51
Przewodniczący Koła: Michał Walasek