18.12.2017
Nawigacja
· Strona główna
· Biuro organizacji
· Po co się zapisać?
· Jak się zapisać?
· Zasiłki stautowe
· Zebrania Zarządu
· Uroczystości
· Nasze Koła
· Władze organizacji
· Wybory 2014, 2010
· Odznaki związkowe
· Zaprosili nas
· Wycieczki
· Galeria
· Prawo
· Linki
· Kontakt
· Szukaj
· Archiwum
PORADY PRAWNE
Przykładowy regulamin ZFŚS
Śr. wynagrodzenia nauczycieli w powiecie 2009 - 2016
Moja emerytura-kalkulator ZUS
Kalkulator ZUS
Rozdział II monografii organizacji
Zwiastun publikacji
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8
· Najnowszy użytkownik: Paulina
Statystyka
statystyka
Nasze Koła



1. I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Józefa Bema w Ostrołęce
ul. Traugutta 1,  07- 410 Ostrołęka  
tel. (29) 760 20 51
Przewodniczący Koła: Marek Baczewski


2. II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce
ul. Traugutta 2,  07- 410 Ostrołęka  
tel. (29) 764 47 13
Przewodniczący Koła: Beata Markowska


3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Dr Józefa Psarskiego w Ostrołęce
ul. 11 Listopada 20,   07- 410 Ostrołęka  
tel. (29) 764 68 82
Przewodniczący Koła: Adam Dąbkowski


4. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce
ul. Batalionu Czwartaków 4,  07- 401 Ostrołęka  
tel. (29) 769 10 45
Przewodniczący Koła: Jarosław Justowicz


5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce
ul. Parkowa 12,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 38 52
Przewodniczący Koła: Barbara Ladzińska


6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce
ul. Traugutta 10,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 21 27
Przewodniczący Koła: Barbara Stepnowska


7. Zespół Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce
ul. Berlinga 5,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 36 92
Przewodniczący Koła: Bogusław Kulczyk


8. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce
ul. Gorbatowa 4/6,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 79 55
Przewodniczący Koła: Magdalena Gadzała


9. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce
ul. Papiernicza 1,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 69 52
Przewodniczący Koła: Anna Syguła


10. Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce
ul. Traugutta 2,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 21 65
Przewodniczący Koła: Agnieszka Mierzejewska


11. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
ul. Gen. Z. Berlinga 16,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 25 89
Przewodniczący Koła: Zbigniew Gałązka


12. Gimnazjum Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ostrołęce
ul. Hallera 12,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 45 40
Przewodniczący Koła: Joanna Piersa-Wilkowska


13. Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny "INKI" w Ostrołęce
ul. Jaracza 5,   07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 54 93
Przewodniczący Koła: Grażyna Ciszkowska


14. Gimnazjum i Liceum Klasyczne im. Papieża Jana Pawła II w Ostrołęce
ul. Szwedzka 2,   07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 54 93
Przewodniczący Koła: Katarzyna Butler


15. Zespół Szkół Nr 4 im. 1 Dywizji Tadeusza Kościuszki w Ostrołęce
ul. Legionowa 17,  07- 401 Ostrołęka
tel. (29) 769 10 08
Przewodniczący Koła: Waldemar Woroncow


16. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ostrołęce
ul. Traugutta 9,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 22 37
Przewodniczący Koła: Monika Kupis


17. Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ostrołęce
ul. Oświatowa 1,  07- 410 Ostrołęka
tel.  (29) 760 45 36
Przewodniczący Koła: Marianna Grabowska


18. Państwowa Szkoła Muzyczna I  i  II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce
ul. Traugutta 7,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 28 40
Przewodniczący Koła: Zbigniew Maciej Kończyk


19. Przedszkole Miejskie Nr 7 w Ostrołęce
ul. Psarskiego 24,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 30 77
Przewodniczący Koła: Ewa Elżbieta Mielnicka


20. Przedszkole Miejskie Nr 9 w Ostrołęce
ul. Gen. Z. Berlinga 16; 07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 72 31
Przewodniczący Koła: Iwona Dąbrowska


21. Przedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
ul. Dzieci Polskich 5,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 766 68 32
Przewodniczący Koła: Hanna Chrostek


22. Przedszkole Miejskie Nr 16 w Ostrołęce
ul. Powstańców 4,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 764 40 80
Przewodniczący Koła: Elżbieta Olszewska


23. Przedszkole Miejskie Nr 18 w Ostrołęce
ul. Mieczysława Karłowicza 18,  07- 417 Ostrołęka
tel. (29) 769 02 65
Przewodniczący Koła: Jolanta Boruch


24. Delegatura w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie
ul. Gorgatowa 15,  07- 410 Ostrołęka
tel. (29) 760 42 91/93
Przewodniczący Koła: Danuta Zalewska





GMINA GOWOROWO


1. Zespół Szkół Nr 1 w Goworowie
Goworówek 43 A,  07- 440 Goworowo
tel. (29) 761 40 61
Przewodniczący Koła: Żanetta Korczakowska


2. Szkoła Podstawowa w Kuninie
07- 440 Goworowo
tel. (29) 761 43 06
Przewodniczący Koła: Dorota Kubiak


3. Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle
ul. Słoneczna 2,  07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 84 76
Przewodniczący Koła: Henryk Jerzy Syrewicz


4. Publiczne Gimnazjum im. Aleksandra Krzyżanowskiego „Wilka„ w Kadzidle
ul. Kościuszki 13,  07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 96 57
Przewodniczący Koła: Jolanta Markowska


5. Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle
ul. Kościuszki 13,  07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 96 57
Przewodniczący Koła: Marta Szymańska-Lenda


6. Zespół Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie
Dylewo, ul. Szkolna 1, 07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 60 22
Przewodniczący Koła: Teresa Maria Orzołek-Kaczyńska


7. Zespół Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Chudku
07- 420 Kadzidło
tel. (29) 761 66 84
Przewodniczący Koła: Elżbieta Niedźwiecka-Równa

GMINA LELIS


8. Szkoła Podstawowa w Białobieli
07- 402 Lelis
tel. (29) 760 69 58
Przewodniczący Koła: Justyna Rzewnicka


9. Zespół Szkół w Obierwi
Obierwia 120 A, 07- 402 Lelis
tel. (29) 761 22 91
Przewodniczący Koła: Bożena Święcka

GMINA ŁYSE


10. Szkoła Podstawowa  im. Henryka Sienkiewicza w Łysych
ul. Szkolna 1,  07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 01
Przewodniczący Koła: Danuta Bączek


11. Publiczne Gimnazjum w Łysych
ul. Szkolna 1,  07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 01
Przewodniczący Koła: Stanisław Bączek


12. Zespół Szkół Powiatowych w Łysych
ul. St. Krupki 20, 07- 437 Łyse
tel. (29) 772 50 89
Przewodniczący Koła: Ewa Grala


GMINA OLSZEWO – BORKI


13. Gimnazjum im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Nowej Wsi
ul. Leśna 2 A,  07- 416 Nowa Wieś Zachodnia
tel. (29) 760 30 40
Przewodniczący Koła: Jadwiga Białczak


14. Gimnazjum im. Jana Pawła II  w Olszewie – Borkach
ul. Dojazdowa 14 a,  07 – 415 Olszewo-Borki
tel. (29) 761 33 56
Przewodniczący Koła: Elżbieta Kacprzyk

GMINA TROSZYN


15. Gimnazjum w Troszynie
ul. Gajowa 1,  07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 14 34
Przewodniczący Koła: Stanisław Stepnowski


16. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Troszynie
ul. Szkolna 4,  07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 10 16
Przewodniczący Koła: Dorota Andrzejczyk


17. Szkoła Podstawowa w Kleczkowie
ul. Bielawska 2,  07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 11 60
Przewodniczący Koła: Bożena Siemion


18. Szkoła Podstawowa w Kleczkowie Filia w Łątczynie
07- 405 Troszyn
tel. (29) 767 11 87
Przewodniczący Koła: Ewa Borawska

GMINA RZEKUŃ


19. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy
07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 22
Przewodniczący Koła: Jolanta Szczubełek


20. Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie
Dzbenin 6A,  07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 764 68 08
Przewodniczący Koła: Ewa Janiszewska


21. Szkoła Podstawowa w Ołdakach
Ołdaki 8 A, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 764 68 08
Przewodniczący Koła: Rafał Kochański


22. Przedszkole Samorządowe w Rzekuniu
ul. Nowa 7 A, 07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 79.
Przewodniczący Koła: Regina Siemiątkowska


23. Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Rzekuniu
ul. Nowa 7,  07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 01 34
Przewodniczący Koła: Jolanta Michnowska


24. Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu
ul. Szkolna 1,  07 - 411 Rzekuń
tel. (29) 761 73 21
Przewodniczący Koła: Justyna Sokołowska

GMINA CZERWIN


25. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czerwinie
ul. Piastowska 23A, 07-407 Czerwin
tel. (29)761 90 42
Przewodniczący Koła: Małgorzata Serowiec

GMINA BARANOWO


26. Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II w Baranowie
ul. Niepodległości 27,  06 - 320 Baranowo
tel. (29) 761 37 10
Przewodniczący Koła: Elżbieta Stusińska

GMINA KRASNOSIELC (POWIAT MAKOWSKI)


27. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Edwarda Rolskiego w Drążdżewie
ul. Drążdżewo 62,  06 - 212 Krasnosielc
tel. (29) 714 12 51
Przewodniczący Koła: Michał Walasek

Wygenerowano w sekund: 0.02 - 17 zapytań MySQL 689,980 unikalnych wizyt