Wspomnienia z wakacji
Dodane przez azawalich dnia 16.11.2022ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU “WSPOMNIENIA Z WAKACJI”
We wtorek, 15 listopada rozstrzygnięto konkurs “Wspomnienia z wakacji” zorganizowany przez myszyniecką Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną. Do konkursu wpłynęło 189 prac przygotowanych przez dzieci.

Komisja konkursowa z pewnością nie miała prostego zadania, bo dziecięca kreatywność nie miała granic. Prace wykonane były przeróżną techniką, nie brakowało na nich elementów, które pochodziły z wakacyjnych wojaży – były muszelki, nadmorski piasek, kamyczki, patyczki, piórka. Za sprawą tych kolorowych dzieł, na których dominowało słońce ten szary, listopadowy dzień wydawał się znośniejszy.

Nagrody laureatom konkursu wręczyli: Barbara Bączek, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myszyńcu, starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, Michał Giers, dyrektor ostrołęckiej Delegatury Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Warszawie, Aleksander Zawalich, przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania w Ostrołęce, Agnieszka Krupińska z Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, Magdalena Pietras, dyrektor Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym, Daniel Walijewski, sekretarz gminy Myszyniec, Sławomir Świtaj, dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Myszyńcu.


Nasza organizacja nagrodziła w konkursie troje dzieci:

Magdalena Bałdyga - Białusny Lasek, Dawid Lipka - Myszyniec i Lena Łaszczewska - Łyse.


Organizatorom konkursu i uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Źródło: Opracowano na podstawie komunikatu Pani Magdaleny Mrozek ze Starostwa Powiatowego w Ostrołęce