Zebranie zarządu 21.09.2022 r.
Dodane przez azawalich dnia 25.09.2022

ZEBRANIE ZARZĄDU /21 września 2022 roku/

W środę, 21 września 2022 r. odbyło się pierwsze - po wakacyjnej przerwie - zebranie zarządu naszej organizacji związkowej. Obecnych było 9 na 11 członków zarządu. W trakcie zebrania przedstawiono sprawozdanie z działalności komisji za ostatni okres, a także:

- Przyjęto w szeregi NSZZ "Solidarność" 11 osób.
- Przyjęto uchwałę o pokryciu kosztów związanych z organizacją wyjazdu do teatru z okazji Dnia Edukacji Narodowej (Teatr Komedia w Warszawie, 2022-10-28 godz. 19:00 - "W łóżku z rabusiem" + Najlepsze z Najlepszych, więcej na ten temat wkrótce).
- Przyjęto uchwałę o przyznaniu członkom organizacji dwóch zapomóg finansowych.
- Przyjęto uchwałę o zakupie nagród na "Bieg Solidarności" w Teście Coopera dla Wszystkich - 24 września 2022 r.
- W sprawach różnych: wytypowano członka organizacji do Srebrnej Odznaki Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność"; omówiono - przebieg wycieczki związkowej; wyniki konkursów na dyrektorów szkół; ostrołęckie obchody 42. rocznicy powstania NSZZ "Solidarność"; opiniowanie aneksów do arkuszy organizacyjnych jednostek oświatowych; przeprowadzono ankietę Sekcji Krajowej Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" ws. gotowości członków organizacji do akcji protestacyjnych, w związku z niskimi płacami w oświacie (ostatnia podwyżka wynagrodzeń z 1 września 2022 r. dodała do portfeli nauczycieli trochę drobnych); itp.

Przewodniczący Zarządu - Aleksander Zawalich